Plan lekcji

PLAN ZAJĘĆ LEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

KLASA I A – sala nr 4

mgr Małgorzata Bartoszewicz

Nr lekcji poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00- 8.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. angielski w -f religia/etyka
2. 9.00 – 9.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. informatyczna j. niemiecki w -f
3. 10.00- 10.45 e. wczesnoszkolna religia/etyka e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. angielski
4. 11.00 – 11.45 e. wczesnoszkolna j. angielski e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
5. 12.00- 12.45 j. angielski e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
6. 13.00 – 13.45 obiad w -f – basen obiad obiad obiad
7. 14.00 – 14.45 j. niemiecki obiad j. niemiecki j. angielski lego
8.15.00- 15.45 tańce opieka opieka szachy szachy

 

KLASA 2A – sala nr 3

mgr  Weronika Słodyńska

Nr lekcji poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00- 8.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. niemiecki e. wczesnoszkolna w -f
2. 9.00 – 9.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. angielski e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
3. 10.00- 10.45 j. angielski j. angielski e. wczesnoszkolna j. angielski religia/etyka
4. 11.00 – 11.45 e. wczesnoszkolna e. informatyczna w -f e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
5. 12.00- 12.45 j. niemiecki e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. niemiecki e. wczesnoszkolna
6. 13.00 – 13.45 lego w -f – basen e. wczesnoszkolna religia/etyka j. angielski
7. 14.00 – 14.45 obiad obiad obiad obiad obiad
8.15.00- 15.45 opieka opieka tańce szachy szachy

 

KLASA 3A – sala nr 5

mgr  Marta Mech

Nr lekcji poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00- 8.45 j. angielski e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
2. 9.00 – 9.45 e. informatyczna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
3. 10.00- 10.45 w -f e. wczesnoszkolna j. niemiecki religia/etyka w -f
4. 11.00 – 11.45 j. niemiecki j. angielski religia/etyka e. wczesnoszkolna j. angielski
5. 12.00- 12.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. angielski j. angielski e. wczesnoszkolna
6. 13.00 – 13.45 e. wczesnoszkolna obiad e. wczesnoszkolna j. niemiecki lego
7. 14.00 – 14.45 obiad w -f – basen obiad obiad obiad
8.15.00- 15.45 szachy opieka opieka tańce opieka

KLASA 3B – sala nr 1

mgr  Agnieszka Witczak

Nr lekcji poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00- 8.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. angielski w -f
2. 9.00 – 9.45 j. angielski e. wczesnoszkolna w -f e. informatyczna j. angielski
3. 10.00- 10.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. niemiecki e. wczesnoszkolna
4. 11.00 – 11.45 e. wczesnoszkolna religia/etyka e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
5. 12.00- 12.45 e. wczesnoszkolna j. angielski j. niemiecki e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
6. 13.00 – 13.45 religia/etyka w -f – basen obiad obiad j. niemiecki
7. 14.00 – 14.45 obiad obiad j. angielski lego obiad
8.15.00- 15.45 szachy opieka opieka tańce opieka

KLASA I B Montessori – sala nr 2

mgr Katarzyna Chwedoruk, mgr Adrianna Dziuba

 

Nr lekcji poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00- 8.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
2. 9.00 – 9.45 e. wczesnoszkolna j. angielski e. wczesnoszkolna j. niemiecki e. wczesnoszkolna
3. 10.00- 10.45 j. angielski e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. informatyczna
4. 11.00 – 11.45 j. niemiecki e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
5. 12.00- 12.45 religia/etyka j. niemiecki j. angielski j. angielski j. angielski
6. 13.00 – 13.45 obiad obiad w -f w-f obiad
7. 14.00 – 14.45 szachy w- f – basen obiad obiad religia/etyka
8.15.00- 15.45 opieka opieka opieka lego tańce

KLASA II B Montessori – sala nr 2

mgr Katarzyna Chwedoruk, mgr Adrianna Dziuba

 

Nr lekcji poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00- 8.45 e. wczesnoszkolna j. angielski j. angielski e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
2. 9.00 – 9.45 j. niemiecki e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. angielski
3. 10.00- 10.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. niemiecki e. informatyczna
4. 11.00 – 11.45 j. angielski e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
5. 12.00- 12.45 religia/etyka j. niemiecki e. wczesnoszkolna j. angielski e. wczesnoszkolna
6. 13.00 – 13.45 obiad obiad w -f w -f obiad
7. 14.00 – 14.45 szachy w -f – basen obiad obiad religia/etyka
8.15.00- 15.45 opieka opieka opieka lego tańce

KLASA III C Montessori – sala nr 2

mgr Katarzyna Chwedoruk, mgr Adrianna Dziuba

 

Nr lekcji poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00- 8.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
2. 9.00 – 9.45 j. angielski j. angielski j. niemiecki e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna
3. 10.00- 10.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. angielski e. wczesnoszkolna e. informatyczna
4. 11.00 – 11.45 e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna e. wczesnoszkolna j. niemiecki j. angielski
5. 12.00- 12.45 religia/etyka j. niemiecki e. wczesnoszkolna j. angielski e. wczesnoszkolna
6. 13.00 – 13.45 obiad obiad w -f w-f obiad
7. 14.00 – 14.45 szachy w- f – basen obiad obiad religia/etyka
8.15.00- 15.45 opieka opieka opieka lego tańce

 

Klasa 4a

Wychowawca: mgr Justyna Olejnik

Lekcja nr Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j.a[17] przyr[17] w-f j.a[17] j.n[16]
2 09:00-09:45 r/e[17/7] j.p[7] r/e[17/15] GW[17] mat[15]
3 10:00-10:45 j.p[7] plast[19] mat.[17] tech[19] j.p[7]
4 11:00-11:45 mat[17] j.a[17] j.niem[17] inf[8] przyr[17]
5 11:55-12:40 hist[15] mat[12] j.ang[17] j.p[7] j.a[17]
6 13:00-13:45 j.n[16] w-f muz[19] j.p[7] B
7 14:00-14:45 w-f mat[17]
8 15:00-15:45

Klasa 4b

Wychowawca: mgr Ewa Pater/ mgr Justyna Rzemień

Lekcja nr Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 JA [14] W-F [SG] Przyr [14] JN [14] PR.U [14]
2 09:00-09:45 JP [14] Hist [14] J.niem. [14] Tech [19] JA [14]
3 10:00-10:45 JN [14] Mat [14] W-F [SG] JA [14] Mat [14]
4 11:00-11:45 Przyr [14] JP [14] Mat.[17] JP [14] JP [14]
5 11:55-12:40 W-F [SG] JA [14] Inf[8] JP [14] Muz [19
6 13:00-13:45 R/E [14] Plast [14] JA [14] Mat [14] R/E [14/17]
7 14:00-14:45 Mat [14] Mat [14] R/E [14/10] B
8 15:00-15:45

 

Klasa 5a

Wychowawca: mgr Agnieszka Przyszlak

Lekcja nr Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 WF [SG] J.ang.[18[ Mat [19] Mat [18] J.Ang.[10]
2 09:00-09:45 WF [SG] Rel/Etyka[18/8] J.Ang.[10] Mat [18] Rel/Etyka[9/7]
3 10:00-10:45 J.Polski [16] WF [SG] J.niem[12] J.Ang.[18] Hist[15]
4 11:00-11:45 Mat [18] Mat [18] Muz[19] Geog[17] J.Niem[12]
5 11:55-12:40 Technika [19] Inf[8] GW[19] J.Polski [16] J.Polski [16]
6 13:00-13:45 J.Ang.[19] Hist[15] J.Polski [16] Plastyka[19] WF [basen]
7 14:00-14:45 Biol[17] J.Polski [16] J.niem[12]
8 15:00-15:45

 

Klasa 5b

Wychowawca:  mgr Justyna Zaryczańska

Lekcja nr Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 J.P[16] R/E[10,7] j.p[16] hist [15] j.n[12]
2 09:00-09:45 J.P[16] wf[s. g] muz[19] j.a [11] geogr.[16]
3 10:00-10:45 Biol[17] hist[17] j.a[11] wf [s. g] j.p[16]
4 11:00-11:45 J.A[11] plast[19] j.n [12] R/E[9,7] tech [19]
5 11:55-12:40 Mat[18] j.pol[16] wf [s. g] mat[18] j.a[11]
6 13:00-13:45 Mat.[18] mat[10] mat[18] inf [8] basen
7 14:00-14:45 J.N[16] j.a [11] GW[16]
8 15:00-15:45

 

Klasa 5c

Wychowawca: mgr Ewa Pater/ mgr Justyna Rzemień

Lekcja nr Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 JA 14 WF SG 14 GEOGR 14 JN 4 HIST 15
2 09:00-09:45 JP 14 HIST 14 JN 14 TECH 19 JA 14
3 10:00-10:45 JN 14 MAT 14 WF SG JA 14 MAT 14
4 11:00-11:45 BIOL 14 JP 14 INF 8 JP 14 JP 14
5 11:55-12:40 WF SG JA 14 MAT 8 JP 14 MUZ 19
6 13:00-13:45 R/E 14 PLAST 14 JA 14 MAT 14 R/E 14/17
7 14:00-14:45 MAT 14 MAT 14 R/E 14/10 Basen
8 15:00-15:45

 

 

Klasa 6a

Wychowawca: mgr Aneta  Mróz

Lekcja nr Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. ang. [12] j. n. [12] j. ang. [12] geo. [12] mat. [19]
2 09:00-09:45 plast. [19] mat. [12] mat. [9] j. pol. [16] j. n. [16]
3 10:00-10:45 mat. [18] j. pol. [16] info. [8] j. pol. [16] muz. [19]
4 11:00-11:45 w-f [s-gim] w-f [s-gim] j. pol. [16] tech. [19] hist. [15]
5 11:55-12:40 j. n. [10] w-f [s-gim] rel. [16] G.W. [12] j. ang. [12]
6 13:00-13:45 biol. [17] j. ang. [11] hist. [15] j. ang. [17] j. pol. [16]
7 14:00-14:45 rel. [18] mat. [18] Basen
8 15:00-15:45

 

Klasa 6b

Wychowawca: mgr EWA PATER/ mgr JUSTYNA RZEMIEŃ

Lekcja nr Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. ang. [14] w-f [SG] geogr [14] j. ang. [10] j. niem. [8]
2 09:00-09:45 j. pol. [14] hist. [14] j. ang [10] mat [14] muz.[19]
3 10:00-10:45 plas. [19] mat [14] w-f [SG] hist [15] mat. [14]
4 11:00-11:45 biol [14] j. ang. [10] inf [8] j. niem [12] j. pol [14]
5 11:55-12:40 w-f [SG] j. pol. [7] mat [14] tech [19] j. ang. [14]
6 13:00-13:45 GW [SG] j. pol. [7] j. niem [12] j. pol [11] r/e [14/17]
7 14:00-14:45 mat.  [14] mat [14] r\e [11/10] Basen
8 15:00-15:45

 

Klasa 7a

Wychowawca:  mgr Magdalena Pałasz

Lekcja nr Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 R/E [11] Hist [15] R/e [11/10] chem [9] J.ang [11]
2 09:00-09:45 Mat [11/10] Plast. [19] J.ang[11] Biol. [17] J.p [11]
3 10:00-10:45 J.pol [11] J.niem.  [11] Muz [19] Mat [11] GW [11]
4 11:00-11:45 Fiz [9] Mat [11] J.p [11] J.ang [11] Mat [18]
5 11:55-12:40 Geogr [17] Biol [17] J.p [11] Geogr [17] W-f [SG]
6 13:00-13:45 J.niem [12] J. ang.[11] chem [9] Hist [15] Inf [8]
7 14:00-14:45 W-f [SG] Fiz [9] J.p [11] Biol [17]
8 15:00-15:45 W-f [SG] Basen

 

 

Klasa 8a

Wychowawca: mgr Urszula Hołdonowicz

Lekcja nr Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Mat [18] Chem [9] J.pol.[7] J.pol.[7] Biol[17]
2 09:00-09:45 J.ang.[10] J.ang.[10] J.pol.[7] J.ang.[10] Mat.[18]
3 10:00-10:45 EDB [10] Mat[10] Chem [9] Mat.[10] GW[10]
4 11:00-11:45 R/E [12/7] Geogr[12] J.ang.[10] WF[SG] R/e[10/11]
5 11:55-12:40 J.pol.[7] Hist[15] Mat.[18] WF[SG] J.pol[7]
6 13:00-13:45 WF [SG] Fiz[9] Fiz[9] J.n.[12] J.ang.[10]
7 14:00-14:45 J.niem.[12] WOS[15] Hist[15] WOS[15]
8 15:00-15:45 Basen Inf[8]

 

Klasa 8b

Wychowawca: mgr Olga Żerelik

Lekcja nr Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 J.ang.[7] Inf[8] J.ang.[18] EDB[11] Mat.[18]
2 09:00-09:45 Mat.[18] Biol[17] Mat.[18[ Chem[9] J.n.[12]
3 10:00-10:45 J.n.[12] GW[18] WOS[15] J.p[7] J.ang.[18]
4 11:00-11:45 R/e [12/7] Hist[15] Fiz[15] J.ang.[18] R/E [10/11]
5 11:55-12:40 J.ang.[16] Mat[18] Chem[9] Hist[15] Geogr[18]
6 13:00-13:45 Fiz[9] J.ang.[18] J.pol[7] Mat[18] J.pol.[18]
7 14:00-14:45 WOS[15] WF[SG] WF[SG] J.pol.[18]
8 15:00-15:45 Basen WF[SG]

 

 

Klasa 8c

Wychowawca: mgr Jarosław Paul

Lekcja nr Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Fiz[9] J.ang.[10] Fiz[9] J.pol.[16] EDB[9]
2 09:00-09:45 Mat[15] Chem[9] J.p.[16] WOS[15] Inf[8]
3 10:00-10:45 Mat[15] GW[15] J.p.[16] Geogr.[17] J.niem.[12]
4 11:00-11:45 J.ang.[10] Mat[16] Chem[9] Hist[15] J.pol.16]
5 11:55-12:40 J.niem[12] Biol[10] J.ang.[10] Mat[10] R/E[10/9]
6 13:00-13:45 Hist[15] J.pol.[16] Mat.[10] J.ang.[10] WOS [12]
7 14:00-14:45 R/E [9/7] WF[SG] WF[SG] J.ang.[10]
8 15:00-15:45 Basen WF[SG]