Jadłospis

DZIEŃ DATA PRZERWA ŚNIADANIOWA I DANIE II DANIE PODWIECZOREK
Poniedziałek 02.11.2020 Zupa pomidorowa na wywarze warzywnym A;1,3,7, 9 Pieczone udko z kurczaka, ziemniaki z koperkiem, mizeria kompot/woda niegazowana A: 1, 7 gruszka
Wtorek 03.11.2020 Zupa kalafiorowa na wywarze warzywnym

A: 7,9

Pełnoziarnisty makaron, spaghetti z sosem bolognese, kompot, woda niegazowana A:1,3, 7 jabłko
Środa 04.11.2020 Zupa krupnik z pęczakiem na wywarze mięsnym                              A: 1,9 Pierogi ruskie z masełkiem i śmietaną kompot/ woda niegazowana A:1, 7 banan
Czwartek 05.11.2020 Zupa ogórkowa na wywarze warzywnym

A: 7,9

Pieczeń duszona w sosie własnym, kasza jęczmienna, buraczki kompot/ woda niegazowana  A:1,7 wafle ryżowe
Piątek 06.11.2020 Zupa z czerwonej soczewicy na wywarze mięsnym

A: 9

Ryż z musem truskawkowym kompot/woda niegazowana   A: 7 mandarynka
Poniedziałek 09.11.2020 rosół z makaronem A:1, 3, 7, 9 Sznycel z indyka, ziemniaki z koperkiem, surówka z marchewki i jabłka, kompot / woda niegazowana  A: 1,3,7 jabłko
Wtorek 10.11.2020 Zupa jarzynowa na wywarze warzywnym

A: 9

 Pizza domowa z szynką i serem, ketchup,kompot/ woda niegazowana

A: 1,7

gruszka
Środa 11.11.2020    
Czwartek 12.11.2020 Zupa fasolowa z zieleniną

A: 9

Pulpety w sosie pomidorowym, kasza gryczana biała, surówka z białej kapusty, kompot/ woda niegazowana

A: 1,3,7

mandarynka
Piątek 30.10.2020 Zupa koperkowa z grysikiem

A: 1, 7, 9

Makaron łazanki z kiszoną kapustą, kompot/ woda niegazowana

A: 1, 3, 7

jabłko

Numery alergenów występujących w posiłkach:
1. Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, pszenica kamut)
2. Skorupiaki i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
3. Jaja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
4. Ryby i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
5. Orzeszki ziemne (arachidowe i produkty przygotowane na ich bazie)
6. Soja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
7. Mleko i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
8. Orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy
pekan, orzechy brazylijskie, orzechy pistacjowe, orzechy makadamia lub orzechy oraz produkty przygotowane na ich bazie)
9. Seler i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
10. Gorczyca i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
12. Dwutlenek siarki
13. Łubin (produkty przygotowane na ich bazie)
14. Mięczaki (produkty przygotowane na ich bazie)