Jadłospis

JADŁOSPIS DZIENNY W SPOŁECZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. RADY EUROPY W LUBINIE

DZIEŃ DATA PRZERWA ŚNIADANIOWA I DANIE II DANIE PODWIECZOREK
Poniedziałek 12.04.2021 zupa ogórkowa na wywarze warzywnym

A:7,9

makaron spaghetti z sosem bolognese, kompot/woda niegazowana A:1, 3, 7 jabłko
Wtorek 13.04.2021 kulesz jaglany

A: 1, 9

naleśniki z twarożkiem i dżemem, kompot/woda niegazowana  A:1,3,7 banan
Środa 14.04.2021 rosół z lanymi kluskami

A: 1, 3, 9

pieczone udko z kurczaka, ziemniaki piure, surówka z marchewki i jabłka, kompot/ woda niegazowana A:7 gruszka
Czwartek 15.04.2021 zupa koperkowa na wywarze warzywnym

A: 9

kotlety z soczewicy czerwonej, frytki domowe, surówka szwedzka, kompot/ woda niegazowana

A: 1,3, 7

ciasto-wyrób własny

A:1, 3, 7

Piątek 16.04.2021  barszcz czerwony z ziemniakami

A:7, 9

 

bułki na parze z musem truskawkowym,

kompot/ woda niegazowana

A: 1,7

jabłko
Poniedziałek 19.04.2021 zupa kalafiorowa na wywarze warzywnym

A: 7, 9

rozgrzewające curry z indyka z ryżem jaśminowym,

kompot/woda niegazowana A:1, 7

mandarynka
Wtorek 20.04.2021  zupa fasolowa na wywarze mięsnym

A: 9

pierogi ruskie z masełkiem i śmietaną, kompot/woda niegazowana

A: 1,7

Banan
Środa 21.04.2021 zupa pomidorowa z makaronem i zieleniną

A: 1, 3, 7, 9

miruna nowozelandzka, ziemniaki z koperkiem, surówka z kiszonej kapusty, kompot/woda niegazowana  A:1, 4,7 gruszka
Czwartek 22.04.2021 zupa jarzynowa z zieleniną                                 A: 9 gulasz z szynki, kasza gryczana niepalona, buraczki, kompot, woda niegazowana

A: 1, 7

Wafle ryżowe
Piątek 24.04.2021 kapuśniak

A: 9

racuchy na maśle z bananami, kompot / woda niegazowana  A: 1,3,7 jabłko

Numery alergenów występujących w posiłkach:
1. Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, pszenica kamut)
2. Skorupiaki i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
3. Jaja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
4. Ryby i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
5. Orzeszki ziemne (arachidowe i produkty przygotowane na ich bazie)
6. Soja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
7. Mleko i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
8. Orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy
pekan, orzechy brazylijskie, orzechy pistacjowe, orzechy makadamia lub orzechy oraz produkty przygotowane na ich bazie)
9. Seler i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
10. Gorczyca i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
12. Dwutlenek siarki
13. Łubin (produkty przygotowane na ich bazie)
14. Mięczaki (produkty przygotowane na ich bazie)