Koła zainteresowań

ROK SZKOLNY 2021/2022:

I. ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE PASJE, KOŁA ZAINTERESOWAŃ:

  1. Gazetka szkolna “Express Społeczniaka” – opiekun –  p. Justyna Zaryczańska,  godziny zajęć – środa od 15.00 do 15.45.
  2. Odyseja Umysłu – opiekun – p. Ewa Pater , godziny zajęć – wtorek od 14.50 do 15.35; środa od 14.50 do 15.35.
  3. Język japoński – zajęcia rozwijające umiejętności językowe – opiekun- p. Paweł Majdan, godziny zajęć – piątek od 15.00 do 15.45.
  4. Matematyka dla każdego – konsultacje – opiekun – p. Bartosz Holdenmajer, godziny zajęć – poniedziałek od. 7.15 do 8.00.
  5. “Eko Emocja” – innowacja pedagogiczna – opiekunowie – p. Katarzyna Chwedoruk, p. Marta Mech – czwartek od 14.00 do 14.45
  6.  Szkolny Wolontariat – opiekun – p. Justyna Olejnik

III. ZAJĘCIA DODATKOWE:

  •   KLASY 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ:  3 godziny języka niemieckiego, 3 godziny języka angielskiego.
  •   KLASY 4-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ:  klasa 4 – 3 godziny języka niemieckiego, 2 godziny języka angielskiego, 1 godzina matematyki, 1 godzina przyrody;  klasa 5 – 3 godziny języka niemieckiego, 2 godziny języka angielskiego, 1 godzina matematyki, 1 godzina języka polskiego; klasa 6 – 3 godziny języka niemieckiego, 2 godziny języka angielskiego, 1 godzina matematyki, klasa 7 – 1 godzina języka angielskiego, 1 godzina matematyki; klasa 8 – 2 godziny języka angielskiego, 1 godzina matematyki, 1 godzina języka polskiego.

III. ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE:

1.   Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – opiekun – p. Amelia Skawińska, godziny zajęć – poniedziałek od 14.00 do 14.45

2.  Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki – opiekun – p. Agnieszka Polanowska, godziny zajęć – czwartek od 14.50- 15.35.

3.  Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne – opiekun – p. Aneta Szlama, godziny zajęć – piątek od 15.00 do 15.45.

4. Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne – opiekun – p. Gabriela Dukielska, godziny zajęć – środa od 15.00 do 15.45.

5. Logopedia – opiekun – p. Mariola Kotowska, godziny zajęć – poniedziałek od 11.00 do 15.00, wtorek od 10.00 do 15.00, środa od 10.00 do 14.00, czwartek – od 9.00 do 14.00, piątek od 9.00     do 13.00.

6. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego – opiekun – p. Sebastian Kuchar.

7. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki – opiekun p. Paweł Majdan – godziny zajęć – piątek od 7.00 do 7.45.

8. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego – opiekun p. Magdalena Pałasz – godziny zajęć – czwartek od 15.00 do 15.45.

9. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego – opiekun p. Justyna Zaryczańska – godziny zajęć – czwartek od 15.00 do 15.45.