Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2019/2020

  • Odznaka “Szkoły eTwinning” – wyróżnienie za praktykę cyfrową, praktykę w zakresie e-bezpieczeństwa, twórcze i innowacyjne podejście do nauczania, promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy nauczyciel – uczeń.
  • Nagroda Prezydenta Miasta Lubina – Monika Żołud, Wiktoria Janiel.
  • zDolny Ślązak – Wiktoria Janiel – finalistka (matematyka), Monika Żołud – finalistka (język niemiecki).
  • Olimpiada Kopernika – Wiktoria Janiel- laureatka (matematyka), Antonika Kubacka – II miejsce (język angielski).
  • I miejsce gazetki szkolnej “Ekspres Społeczniaka” w rankingu ogólnopolskim Junior Media – nasi dziennikarze to: Monika Żołud, Julia Banasiak, Amelia Spieć, Emilia Łagun, Milena Kaczmarek, Maciej Makowski, Mikołaj Szajna.
  • Certyfikat  Programu Centrum Edukacji Obywatelskiej  „Młodzi Głosują +” – Klara Dąbrowska, Wiktoria Janiel i Julia Kipiel .
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – KATEGORIA ŻACZEK: Piotr Chajec, Jakub Martyneczko, Maksymilian Kuzian, Patryk Boczniewicz;  KATEGORIA MALUCH – Kl.3 – Weronika Starzec, Hanna Paruch, Karol Janowiak; KATEGORIA  BENIAMIN – KL. 5- Krzysztof Kurzydło;  KATEGORIA  KADET – KL. 7- Paweł Bilicki KATEGORIA  KADET – kl. 8 Wiktoria Janiel.
  • II miejsce w konkursie ogólnopolskim  zespołowym JUNIOR LAB – dla dziennikarzy gazetki szkolnej “Ekspres Społeczniaka”.
  • Ogólnopolski Konkurs “Warsztat pracy dziennikarza – wyzwanie Juniorlab” – Anna Pelak – III miejsce.
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PINGWIN – Krzysztof Kurzydło – laureat – III miejsce, Łukasz Leśniewski – wyróżnienie IX – miejsce.
  • Jubileuszowa  XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX -Karol Janowiak – laureat, I miejsce,Bruno Stąporek – laureat, I miejsce , Mikołaj Wojdyła – laureat, I miejsce, Weronika Starzec – laureatka, I miejsce, Alex Cappare – laureat, I miejsce, Weronika Rejda – II miejsce, Krzysztof Kurzydło – II miejsce, Stanisław Kubacki – II miejsce, Antonina Kubacka- III miejsce, Klara Dąbrowska – III miejsce, Maciej Wiszniewski – III miejsce.
  • Komunikatywny Europejczyk – międzyszkolny konkurs językowy organizowany przez LO nr 1 w Lubinie – Monika Żołud  –  II miejsce,  Wiktoria Janiel – VI miejsce , Antonina Kubacka – X miejsce.
  • Ogólnopolski konkursu  „Lust auf Lesen?“ na poziomie A2, B1 – Monika Żołud – finalistka.
  • V Ogólnopolski Puchar Krakowa Natan Lewandowski – medal złoty  (karate).
  • Odyseja Umysłu – awans do finałów ogólnopolskich – Maciej Adamowicz, Julia Banasiak, Pola Broniecka, Bartosz Drążek, Grzegorz Łabaziewicz, Amelia Lacroix, Patryk Rejda.
  • XXII Dni Brytyjskie –  VI edycja konkursu „WHEN IN ROME, DO AS THE ROMANS DO” – Antonina Kubacka – II miejsce.
  • I Międzyszkolny Konkurs Historyczny im. Macieja Hoffmanna – Jakub Gromek – I miejsce, Mikołaj Cieszkowski – IV miejsce.

ROK SZKOLNY 2018/2019

  • Międzyszkolny konkurs Biblijny (Księgi Sędziów, Jozuego) – 3 miejsce Marcel Ożarowski .
  • Jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego konkursu literacko -plastycznego „Bazgroł 2019” – 2 miejsce Natan Lewandowski, 2 miejsce Lena Kukla, Ola Wiesiołek, Paulina Kosydor, Emilia Widajewicz, Wiktoria Rosicka, Maja Dziatkowiak.
  • Ogólnopolski konkurs „Zuch” – edukacja wczesnoszkolna –4 miejsce Bruno Stąporek.
  • Szkolny konkurs recytatorski – 1 miejsce Bruno Stąporek.
  • Ogólnopolska Letnia Szkoła Junior Media –1 miejsce pięciu reprezentantów szkolnej gazetki.
  • „Potęga prasy” – wyróżnienie Miłosz Kaczmarek.
  • Międzyszkolny konkurs językowy „Komunikatywny Europejczyk” – 1 miejsce Miłosz Kaczmarek, 2 miejsce Wiktor Uszko, 4 miejsce Natalia Gromek, 14 miejsce Antonina Kubacka, 17 miejsce Wiktoria Janiel.
  • Ogólnopolski konkurs „Zuch” – język angielski –11 miejsce Karol Janowiak.
  • Powiatowy konkurs językowo -plastyczny „Let’s play with idioms” –1 miejsce Kamila Idczak.
  • Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego „Big Ben” –4 miejsce Antonina Kubacka, 7 miejsce Rozaliusz Stembalski.
  • Nadodrzański Konkurs Matematyczny – finał –laureaci: 1 miejsce, 5 miejsce Emilia Widajewicz, 1 miejsce Wiktoria Janiel, 2 miejsce Pola Jastrzębska.
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny, V edycja – autoportret czyli portret własny- wyróżnienie
  • Eliminacje regionalne w konkursie „Odyseja umysłu” – 3 miejsce w kategorii, awans do finałów ogólnopolskich Julia Banasiak, Pola Broniecka, Amelka Lacroix, Patryk Rejda, Grzegorz  Łabaziewicz, Maciek Adamowicz, Bartosz Drążek.

Awans do etapu powiatowego w  konkursach Zdolny Ślązaczek i Zdolny Ślązak oraz etapu regionalnego  Lust auf Lesen

Z radością informujemy, że następujący uczniowie zakwalifikowali się do etapu powiatowego  konkursów organizowanych przez Dolnośląski  Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu

  1. DĄBROWSKA KLARA        zDolny Ślązaczek              Język polski
  2. GROMEK NATALIA           zDolny Ślązaczek              Język niemiecki
  3. GROMEK NATALIA           zDolny Ślązaczek              Matematyka
  4. JANIEL WIKTORIA            zDolny Ślązaczek              Język polski
  5. KUBACKA ANTONINA     zDolny Ślązaczek              Język polski
  6. KUBACKA ANTONINA     zDolny Ślązaczek              Język angielski
  7. WIESIOŁEK ALEKSANDRA zDolny Ślązaczek            Matematyka
  1. BIAŁY ALEKSANDER         zDolny Ślązak     Przyrodniczy
  2. DZIATKOWIAK MAJA       zDolny Ślązak     Matematyczno-Fizyczny
  3. JARKOWSKI ZBIGNIEW   zDolny Ślązak     Przyrodniczy
  4. JARKOWSKI ZBIGNIEW   zDolny Ślązak     Język angielski
  5. KACZMAREK MIŁOSZ       zDolny Ślązak     Język angielski
  6. KACZMAREK MIŁOSZ       zDolny Ślązak     Język niemiecki
  7. LESZCZYŃSKI BARTOSZ   zDolny Ślązak     Przyrodniczy
  8. USZKO WIKTOR zDolny Ślązak     Język niemiecki
  9. USZKO WIKTOR zDolny Ślązak     Język angielski

oraz do etapu regionalnego konkursu „Lust auf Lesen”  organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

NATALIA GROMEK, MIŁOSZ KACZMAREK i WIKTOR USZKO

Życzymy sukcesów na kolejnych etapach
Dyrekcja i grono pedagogiczne

 

ROK SZKOLNY 2017/2018:

  1. zDolny Ślązaczek  – język angielski – Laureatka
  2. Olimpiada Językowa “Olimpus” – Laureatka
  3. Konkurs Języka Angielskiego “Galileo” – Laureatka
  4. “Storymap. Historie na mapie” (ogólnopolski konkurs Junior Media) – III miejsce dla redakcji Ekspres Społeczniaka
  5. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ReadOn – wyróżnienie
  6. Konkurs Języka Angielskiego “My Day in the United Kingdom” dla uczniów woj. dolnośląskiego i opolskiego – 6 Laureatów
  7. Nadodrzański Konkurs Matematyczny – I i II miejsce
  8. Powiatowy Konkurs Fizyczny – I i III miejsce
  9. Finał powiatu w piłce nożnej – rocznik 2005 i młodsi – VI miejsce
  10. Powiatowy Konkurs Plastyczny “100 rocznica odzyskania niepodległości” – wyróżnienie
  11. Turniej “Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku – awans do finału wojewódzkiego, I miejsce w powiecie
  12. Mistrzostwa Powiatu w Szachach – III miejsce
  13. Ogólnopolski Konkurs “Jak uatrakcyjnić lekcje WF-u” – nagroda – udział w projekcie “WF na Zimowym Narodowym”
  14. “Timeline. Opowiadamy historię” – (ogólnopolski konkurs Junior Media) – II miejsce dla redakcji Ekspres Społeczniaka
  15. “Mega Misja z psotnikiem” – ogólnopolski konkurs na recenzję wideo – III miejsce
  16. “Wielkie efekty małych kłamstw” – ogólnopolski konkurs literacki Junior Media – III miejsce
  17. II Międzyszkolny Multimedialny Konkurs Polonistyczny – wyróżnienie
  18. II Memoriał im. Urszuli Marciniak – awans do finału
  19. Zaprojektuj własną kartkę świąteczną  – (ogólnopolski konkurs Junior Media) – III miejsce
  20. Finał Powiatu Sztafet Pływackich – I miejsce drużynowo
  21. Finał Wojewódzki w Pływaniu Drużynowym – IV miejsce