UKS Społeczniak

Zespół WF,-

Paweł Gałczyk, Jarosław Paul

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

PAŹDZIERNIK

10.10.19 klasa 5b oraz 5 i 6 Montessori wzięły udział w akcji „Ręczna z Klasą”, która rozpoczęła się zwiedzaniem hali Widowiskowo-Sportowej. Później przyszedł czas na zajęcia WF, prowadzone przez zawodników i zawodniczki Zagłębia Lubin. Dzisiejszy trening poprowadzili: Paweł Dudkowski, Patryk Wiącek, Małgorzata Buklarewicz, Jovana Milojević oraz maskotka – Krecik.

Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”. Organizatorami przedsięwzięcia są MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał bilety na najbliższe mecze drużyn: 13.10.2019 (niedziela) godz. 15:00 MKS Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin oraz 13.10.2019 (niedziela) godz. 18:30 Metraco Zagłębie Lubin – Storhamar Håndball Elite.

Społeczna Szkoła Podstawowa na „Ręczna z Klasą”

http://rcslubin.pl/aktualnosc/reczna-z-klasa-dla-najmlodszych

I TRIATHLON SPOŁECZNIAKA – INFORMACJE –  NAUCZYCIELE WF

Plakat wykonany przez uczennicę klasy 5 Montessori – Klarę Wawrzyniak.

2 października Pani Ewa Kauch – Mistrzyni Polski w Kickboxingu odwiedziła naszą szkołę. W ramach lekcji WF przeprowadziła trening dla klas 8. Dziękujemy za super zajęcia i do zobaczenia wkrótce.

WRZESIEŃ

27 września dla klas 7 w ramach projektu „Trzymaj Formę” – „Warsztaty Zdrowego Odżywiania – Świadomość Konsumenta” została przeprowadzona lekcja na temat dopalaczy. Zajęcia przeprowadziła Pani z Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

24 września klasy 4 – 8 uczestniczyły w Ogólnopolskiej Kampanii Promującej Sport – Bilard Sportem Wszystkich z udziałem Bogdana Wołkowskiego – Mistrza Świata w Trikach Bilardowych oraz Mieszka Fortuńskiego – aktualnego Mistrza Europy. Spotkanie miało miejsce w Hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.