I miejsce w konkursie dot. bezpieczeństwa na drodze

Uczniowie naszej szkoły: Karol Boczula oraz Jan Mantej zajęli I miejsce w konkursie dotyczącym bezpieczeństwa na drodze.

Konkurs odbył się z okazji Dnia Dziecka na Stadionie RCS w Lubinie. Był przeznaczony dla wszystkich uczniów czwartych klas w naszym mieście.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W tym samym czasie odbyła się akcja rozdania kasków dla wszystkich czwartoklasistów.
To inicjatywa prezydenta Lubina Roberta Raczyńskiego, który stawia na bezpieczną jazdę w mieście – mówi Arleta Kidacka-Wnuk, dyrektor kancelarii prezydenta, podkreślając, że władze miasta nie zamierzają rezygnować z corocznego obdarowywania dzieci kaskami.

Dodaj swoją myśl