Przy okazji nauki słownictwa związanego z jedzeniem, uczniowie klasy 4a wzięli 15 kwietnia na języku angielskim, udział w zajęciach kulinarnych. Przygotowali sobie drugie śniadanie – sałatki, gofry, tortille i nazywali wykonywane czynności po angielsku. Zobaczcie jak smacznie było!