Akcja na rzecz TOZ

W ubiegłym tygodniu Uczniowie klasy 5b zorganizowali akcję na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami- oddział w Lubinie. Zebrane: smaczki, karma, ręczniki papierowe, rękawiczki jednorazowe, smycze, szelki i worki na śmieci trafiły już do podopiecznych TOZ.

Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom😊

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Katarzyny Józik-Kojs i Pani Agnieszki Sadowskiej za szczególne zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia😊

Dodaj swoją myśl