UCZEŃ ZDOLNY, UCZEŃ Z PASJĄ

Nazywam się Marysia Kołomańska i chodzę do klasy 3a.

Aktualnie, moją pasją jest rysowanie i wykonywanie drobnych prac technicznych. Odkąd pamiętam to wykonuję różne rysunki. Bardzo lubię szkicować zwierzęta, głównie koty, ponieważ je uwielbiam.

Do malowania częściej wybieram pisaki żelowe, ponieważ łatwiej wykonuje się nimi szczegóły. Po farby sięgam rzadziej i w sytuacji, gdy maluję krajobraz lub elementy martwej natury. Przez pewien czas uczęszczałam na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury (obecnie CDT). W przyszłym roku chciałabym wrócić na zajęcia, ale tym razem myślę o nauce rysunku i grafiki, ponieważ ciekawi mnie tworzenie komiksów.

Moim największym sukcesem było zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Ilustracje do toruńskich legend”. Mój rysunek składał się z kilku mniejszych, które razem tworzyły legendę o flisaku               i żabach.

W rozwoju pasji wspiera mnie mama. Moim zdaniem pasja jest potrzebna, ponieważ dzięki niej można rozwijać swoje zdolności, które sprawiają wiele radości i zadowolenia. Stajemy się bardziej kreatywni. Dzięki pasji można spotkać wiele ciekawych osób. Wspólne zainteresowania pomagają nawiązać przyjaźnie i nie ma miejsca na nudę😊

Dodaj swoją myśl