Dzień Edukacji Narodowej

Lubin, 14.10.2021 r.

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Rodzice, Uczniowie,

w dzisiejszych czasach praca nauczyciela ma wyjątkowe znaczenie. Bycie dobrym nauczycielem i wychowawcą wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również, a może przede wszystkim, zaangażowania i chęci współpracy z młodym pokoleniem, otwartości na nowe wyzwania w zmieniającym się świecie.

Dziękuję, za trud pięknej pracy podejmowany na co dzień w roli Nauczyciela. Dzielenie się wiedzą i przekazywanie pozytywnych wzorów jest cennym darem, który daje szanse na lepszą przyszłość.  Życzę, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach Uczniów i ich Rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.

Słowa podziękowania i uznania kieruję również do Pracowników administracji i obsługi, którzy wspomagają pracę Nauczycieli i przyczyniają się do tworzenia przyjemnych i estetycznych warunków nauki i pracy.

Dziś, w tym bardzo ważnym dniu, pragnę  złożyć wszystkim Pracownikom  najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Niech ta bardzo odpowiedzialna praca będzie dla Państwa źródłem wielu sukcesów i satysfakcji. Życzę także wiele szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz realizacji planów i zamierzeń.

A ukochanym Uczniom życzę,  by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą a zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów.

z wyrazami szacunku

Marta Pilecka-Lalewicz, dyrektor szkoły

Dodaj swoją myśl