#SzkołaPamięta

W poniedziałek, wtorek i środę uczniowie klasy 1a, 1b i 2a po obejrzeniu prezentacji multimedialnej pt. „Lubin- moja mała ojczyzna”, a następnie pogadance na temat zabytków i ważnych postaci związanych z historią naszego miasta, wykonali piękne rysunki.

Uczniowie naszej szkoły pamiętają nie tylko o historii Lubina i jego bohaterach, ale również o lokalnych potrzebach jego mieszkańców. W październiku klasy 7a i 7b przeprowadziły akcję charytatywną na rzecz przyszłych podopiecznych całodobowego ośrodka opieki nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i fizycznie w Lubinie, którego otwarcie planowane jest na 15 stycznia 2021r. Zbieraliśmy chusteczki jednorazowe i nawilżane, olejek do ciała, mydło antyalergiczne, krem przeciw odparzeniom, ręczniki, gazy jałowe i podkłady medyczne na łóżko. Rzeczy te w najbliższym czasie zostaną przekazane na ręce prezesa Stowarzyszenia „Równe Szanse”, Pana Dariusza Jankowskiego, które będzie prowadziło ten specjalistyczny ośrodek.

Dodaj swoją myśl

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *