Młodzi Głosują

W tym roku szkolnym uczennice klasy 8b, w składzie: Klara Dąbrowska, Wiktoria Janiel i Julia Kipiel wzięły udział w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej „Młodzi Głosują +”. Oprócz Społecznej Szkoły Podstawowej do tej edycji programu zgłosiło się 513 szkół z całej Polski. W maju 2020r. w naszej szkole miała być przeprowadzona symulacja wyborów prezydenckich. Niestety ze względu na sytuacją  związaną z epidemią wszystkie działania miały formę online. Koordynatorzy programu zmienili zasady jego ukończenia.  Aby to osiągnąć należało: odbyć kurs internetowy składający się z trzech modułów i wziąć udział w obowiązkowym webinarium oraz dostarczyć organizatorom niezbędną dokumentację.

Z przyjemnością informuję, że uczennice naszej szkoły uzyskały certyfikaty ukończenia tego programu.

Gratuluję!

Monika Całus

Dodaj swoją myśl

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *