Nauczyciel…

“Nauczyciel…

…to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?”

D. Beisse

Szanowni

Nauczyciele i Pracownicy

 Społecznej Szkoły Podstawowej im. Rady Europy w Lubinie.

Święto Edukacji Narodowej przypomina o szczególnym posłannictwie Nauczycieli, o wartości jaką jest edukacja i o jej roli społecznej.

Wyrażam wdzięczność, szacunek i uznanie wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom za codzienną pracę, pasję, oddanie i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Dzięki Państwa wiedzy, umiejętnościom i serdeczności, jaką otaczacie dzieci i młodzież, stają się Oni wartościowymi ludźmi otwartymi na świat i drugiego człowieka.

Realizacja zadań szkoły nie byłaby możliwa bez udziału Pracowników niepedagogicznych. Dzisiaj za Państwa trud serdecznie dziękuję.

Jeszcze raz wszystkim Państwu życzę radości z efektów podejmowanych przedsięwzięć, entuzjazmu w dążeniu do wytyczonych celów, satysfakcji z sukcesów oraz wiele zdrowia i osobistego szczęścia.

Drogim Uczniom Życzę pięknej przygody, którą jest wędrówka po tajemniczych zakamarkach wiedzy i nauki.

Pragnę również pogratulować Pani Beacie Petrykowskiej, wyróżnionej w roku 2019 r. Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej oraz Pani Agnieszce Przyszlak wyróżnionej Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Z poważaniem,

Marta Pilecka-Lalewicz

Dyrektor SSP w Lubinie

 

Dodaj swoją myśl

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *