Koła zainteresowań

Koła w roku szkolnym 2018/2019

IMIĘ I NAZWISKO Nazwa koła Termin
Chrząstowska-Ekiert Joanna

 

Pogotowie językowe dla klas III SGJ poniedziałek 14.50-15.35
Petrykowska Beata

 

Eksperymenty z niemieckim i po niemiecku kl. 5a

/innowacja pedagogiczna/

czwartek 14.00 – 14.45

 

 

Bartoszewicz Małgorzata

Eko-jej! Zadania o treściach przyrodniczych kl. 3a wtorek 13.00- 13.45
 

Całus Monika

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego klasy  kl. III SGJ poniedziałek 14.50-15.35
 

Chwedoruk Katarzyna

Odyseja umysłu kl. 4 c i 5 b środa 14.50-15.35
 

Czudowska Iwona

Promyczek Eucharystii -przygotowanie dzieci do

I Komunii świętej  kl. 3a

czwartek 7.15- 8.00
 

Dukielska Gabriela

Od literki do słowa kl. 1 wtorek 12.45 – 13.30
 

Dziuba Adrianna

MegaMisja-

zajęcia z edukacji cyfrowej kl. 3a

czwartek 13.00 -13.45
 

Gałczyk Paweł

Szkolny Klub Sportowy

Łucznictwo

Gry sportowe

 

 

wtorek,  czwartek

co drugi piątek

7.15-8.00

 

 

Gębka Anna

Ja i mój świat – praca z emocjami czwartek 13.00 – 13.30

/co drugi tydzień/

 

Hachuła Ewelina

Zajęcia wyrównawcze  dla kl. 1b wtorek 14.00 – 14.45
 

Hołdonowicz Urszula

Przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty z języka angielskiego kl.8

 

czwartek 14.50- 15.35
 

Holdenmajer Bartosz

Bezpieczny Internet – Sieciaki czwartek 14.50-15.35
 

Gabriela Koleśniak-Gitler

Songs and stories club-

język angielski na wesoło

poniedziałek i środa

12.30-13.00

 

 

Kunz-Rapczuk Magda

Eksperymenty z niemieckim i po niemiecku kl. 5a

/innowacja pedagogiczna/

czwartek 14.00 – 14.45

 

 

Leśniewski Piotr

 

Bud-Rys

 

czwartek 14.50-15.35

 

Łagun Magdalena

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. IV-VIII

 

poniedziałek

14.50 – 15.35

 

Mech Marta

 

Zajęcia wyrównawcze  dla kl. 2a poniedziałek 12.30-13.15
Morawska- Sołtysiak Małgorzata Koło chemiczne kl. 7-8 czwartek 14.50-15.25

(co drugi czwartek)

Mróz Aneta

 

Mali odkrywcy językowych tajemnic kl. 3a środa 13.00 – 13.45
Mucha Karolina Übung macht den Master-

kl. 4 – 6 SSP

czwartek 14.50-15.35
Murawska-Wojtyna Sylwia

 

Zajęcia matematyczne poniedziałek 14.50-15.35

/co drugi tydzień/

 

Nalepa Dominika

Dzieci filozofują –

kl. 2a

czwartek 12.45. -13.30
 

Olejnik Justyna

Odyseja umysłu kl.6b czwartek 14.50-15.35
 

Ożarowska Katarzyna

Odyseja Umysłu kl.

4c i 5b

środa 14.50- 15.35
 

Pałasz Magda

 

Kompendium humanisty –

koło polonistyczne kl. III SGJ

wtorek 14.40- 15.35

/co drugi tydzień/

 

Paul Jarosław

Szkolny Klub Sportowy

Gimnastyka dla dziewcząt

 

 

poniedziałek,  środa  i co drugi piątek

7.15-8.00

 

 

Popiel Agata

Samorząd Uczniowski środa 9.35- 9.55 i wg potrzeb
 

Przyszlak Agnieszka

BUD-RYS czwartek 14.50-15.35
Rzemień Justyna

 

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 4 piątek 14.00 – 14.45
 

Skawińska Amelia

Wiem, że umiem, że potrafię- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne poniedziałek 8.00- 8.45
 

Witczak Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 2a poniedziałek 14.00- 14.45
 

Włodarczyk Katarzyna

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z biologii

kl. III SGJ

czwartek 14.50-14.45

od stycznia 2019

 

Wróblewska Katarzyna

Pogotowie matematyczne

Zajęcia wyrównawcze  z matematyki  kl. 7-8 SSP i IIISGJ

 

poniedziałek 14.50- 15.35
 

Zaryczańska Justyna

Express Społeczniaka – koło dziennikarskie kl. 4-8 SSP i IIISGJ

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

poniedziałek 14.00- 14.45

 

piątek 1450-15.35

Żerelik Olga

 

 

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego środa 14.50-15.35