”Solidarna Szkoła” – kolejne wspólne przedsięwzięcie.

W dniu 10 maja  uczniowie naszej szkoły kolejny raz spotkali się z podopiecznymi Warsztatu Terapii Zajęciowej „Słoneczko” w Lubinie. Tym razem wspólnie tworzyliśmy makietę miejsca integracji osób pełno                 i niepełnosprawnych, którego nie ma jeszcze na terenie naszego miasta. Chcielibyśmy, aby powstało ono przy wieży wspinaczkowej na ul. Pawiej, gdzie obecnie znajduje się zaniedbany plac zabaw. Planujemy przedstawić nasz pomysł i makietę Przewodniczącej Rady Miasta Lubina, Pani Bogusławie Potockiej.

Za współpracę serdecznie dziękujemy przesympatycznym opiekunom i podopiecznym Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz Pani Kierownik Anecie Więcek- Zabłotnej. Jesteśmy wdzięczni Panu Dariuszowi Jankowskiemu, prezesowi Stowarzyszenia  Przyjaciół i Rodziców Osób Niepełnosprawnych „Równe Szanse” w Lubinie za okazaną nam pomoc i zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszego wspólnego przedsięwzięcia.

Dziękujemy!

Szkolne koordynatorki programu „Solidarna Szkoła”: Monika Całus i Magdalena Pałasz oraz nasza grupa projektowa: Paulina Kosydor, Amelia Kicaj, Aleksandra Wiesiołek, Marta Aksamit, Inga Zabłotna, Emilia  Widajewicz, Wiktoria  Rosicka, Miłosz Kaczmarek, Aleksandra Metyk i  Aleksander Biały.

Dodaj swoją myśl

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *