Wspólne tworzenie ozdób świątecznych w WTZ ‘’Słoneczko’’ i ‘’Promyk’’.

We wtorek, 27 listopada uczniowie naszej szkoły ponownie spotkali się z podopiecznymi Warsztatu Terapii Zajęciowej „Słoneczko” i „Promyk”, aby przygotować ozdoby świąteczne. Ich sprzedaż rozpocznie się w naszej szkole już 6 grudnia. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację osób niepełnosprawnych i budowę Ośrodka Specjalistycznej Opieki Całodobowej dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie i Ruchowo  w Lubinie przy ul. Kukuczki 39.

Serdecznie dziękujemy za współpracę, zaangażowanie i miłe przyjęcie naszej grupy projektowej wszystkim Pracownikom i Podopiecznym WTZ „Słoneczko” i „Promyk”.

Relację z tego wydarzenia można zobaczyć w TV Regionalnej- Wydarzenia z dnia 28. 11. 2018r.

Dodaj swoją myśl

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *